Chipset Değişimi

Chipset Değişimi

Chipset Değişimi

Kullanıcılar tarafından çok sayıda karşılaşılan çoğu durumlarda değişmesi olası olmayan bu yüzden anakart değiştirmeye kadar giden Chipset değişim ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de sayılı firmalarda bulunan BGA rework makinemiz ile sizi anakart değişim masraflarından kurtarıyor ve uygun tamir ücreti ile Notebook’unuzu tekarar çalışır hale getiriyoruz.

Laptopunuzda usb girişleri çalışmıyor ise, zamanla notebook donuyorsa yada bunlara benzer herhangi bir sorunlarla karşılaşıyorsanız notebookunuzun Chipseti sorunlu demektir.

Bu kesin bir teşhis değildir. Ancak bu tarz belirtilerin %70-80 i chipset arızasından kaynaklanıyordur. Götürdüğünüz sevislerden laptopunuz için anakart değişmesi gerek diyeceklerdir. Buda notebookun marka ve modeline göre değişen ama yüksek ücretli bir işlemdir. Sizi bu masraftan kurtarıyor daha makul bir fiyata sorunlarınızı gideriyoruz.

Chipset değişimi ve tamiri her firmanın yapacağı bir işlem değildir. Yüksek teknolojiye sahip Bga makinası olmadan yapılan chipset değişimlerinin ve tamirlerinin geri dönüşüm oranı yüksektir.

Firmamızın sahip olduğu BGA cihazı ile %95 in üzerinde başarı sağlanmaktadır.

Yapılan işlemlerde firmamız tarafından 3 ay işçilik garantisi verilmektedir.
BİZ SİZİ ARAYALIM
Numaranızı bırakın müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçsin.
MÜŞTERİ DESTEK HATTI
Profesyonel çözümlerimizden faydalanın.
0 212 221 76 90